Ceļojumu kosmētikas soma

Artikuls: KKF-PPQM014-3A
Cena: 49,00 € 33,00 €
Daudzums:
Pieejamība: 5 Piegādes laiks: 5-7 d.d.

VENIPAK kurjers – preču piegāde visā Latvijā 1-2 darba dienu laikā. Sūtīšanas cena – 9 €.  Pirms sūtījuma piegādes uz norādīto adresi, kurjers sazvanās ar klientu un precizē ierašanās laiku.

OMNIVA pakomāts - preču piegāde 1-2 darba dienu laikā. Sūtīšanas cena – 5 €. Pasūtījums tiek nogādāts pasūtījuma noformēšanas laikā izvēlētā pakomāta atrašanās vietā. Par preces nosūtīšanu saņemsit paziņojumu savā telefonā. OMNIVA terminālā Jums būs tikai jāieved durvju sešzīmju kodu, kurš būs norādīts SMS paziņojumā.

LATVIJAS PASTS - preču piegāde 3-4 darba dienu laikā. Sūtīšanas cena – 3 €. Visi sūtījumi tiek reģistrēti un izsūtīti caur Latvijas pastu. Paziņojums par sūtījumu tiks atstāts Jūsu pastkastītē, kurā būs norādīts sūtījuma kods un atrašanās vieta.

Stilīga, rūpīgi iepakota "Puccini" kosmētikas soma no "Denver" kolekcijas būs neatņemama palīgs ikvienam, kurš vērtē komfortu un ērtības ikdienas lietošanai. Izgatavots no 100% polipropilēns materiāla, tas nodrošinās jūsu kosmētikas drošību neatkarīgi no ceļa apstākļiem. Pateicoties cietām, stabilām sienām, modelis ir izturīgs pret triecienu, bojājumiem un skrāpējumiem. Kosmētikas somā ir rokturis augšējā daļā. Interjera otrā pusē ir bieza gumijas sloksne, kas sadalīta trīs daļās, kas vienmēr padarīs jūsu kosmētiku jūsu rokai. Apakšējā korpusā ir jostas ārpuse, kas ļauj bagāžai piestiprināt pie rāmja. Kosmētiskais divu gadu garantija. Izturīgs un ērts, tas atbilst pat visprasīgākajiem klientiem. Lieliska naudas vērtība!

  • Izgatavots no 100% polipropilēns izturīgas pret šoku;
  • Rozā krāsa1;
  • Aizsargājošas kājas;
  • Svars: 0.9 kg;
  • Ietilpst: 16l;
  • Izmēri: 34x28x18  cm2.

1Jūsu datora nostādīšanu dēļ, var mazliet atšķirties reāla preču krāsa no redzāmas bildē.
2Mērīšanas sistēma: A - augstums x B - garums x C - platums. Varama nepareizība +/- 0,5 cm.

garantija lv
saugus atsisk. lv