Ceļojumu kosmētikas soma

Artikuls: KKF-QM80722-7
Cena: 49,00 € 32,00 €
Daudzums:
Pieejamība: 1 Piegādes laiks: 1-2 d.d

VENIPAK kurjers – preču piegāde visā Latvijā 1-2 darba dienu laikā. Sūtīšanas cena – 9 €.  Pirms sūtījuma piegādes uz norādīto adresi, kurjers sazvanās ar klientu un precizē ierašanās laiku.

OMNIVA pakomāts - preču piegāde 1-5 darba dienu laikā. Sūtīšanas cena – 5 €. Pasūtījums tiek nogādāts pasūtījuma noformēšanas laikā izvēlētā pakomāta atrašanās vietā. Par preces nosūtīšanu saņemsit paziņojumu savā telefonā. OMNIVA terminālā Jums būs tikai jāieved durvju sešzīmju kodu, kurš būs norādīts SMS paziņojumā.

LATVIJAS PASTS - preču piegāde 3-4 darba dienu laikā. Sūtīšanas cena – 3 €. Visi sūtījumi tiek reģistrēti un izsūtīti caur Latvijas pastu. Paziņojums par sūtījumu tiks atstāts Jūsu pastkastītē, kurā būs norādīts sūtījuma kods un atrašanās vieta.

Stilīga, rūpīgi iepakota "Puccini" kosmētikas soma no "Parma" kolekcijas būs neatņemama palīgs ikvienam, kurš vērtē komfortu un ērtības ikdienas lietošanai. Izgatavots no 100%  poliesters materiāla, tas nodrošinās jūsu kosmētikas drošību neatkarīgi no ceļa apstākļiem.Korpuss ar noņemamu plecu siksnu, regulējams garums. Kosmētikas somā ir rokturis augšējā daļā. Lekšpusē ir rāvējslēdzēja sekcija ar divām tīkla kabatām un velkoni uzstādīts spogulis. Izturīgs un ērts, tas atbilst pat visprasīgākajiem klientiem. Lieliska naudas vērtība!

  • Izgatavots no 100% poliesters;
  • Zilas krāsas1;
  • Noņemams spogulis;
  • Regulējama siksna;
  • Svars: 0,760 kg;
  • Ietilpst: 14l;
  • Izmēri: 33 x 24 x 20 cm2.

1Jūsu datora nostādīšanu dēļ, var mazliet atšķirties reāla preču krāsa no redzāmas bildē.
2Mērīšanas sistēma: A - augstums x B - garums x C - platums. Varama nepareizība +/- 0,5 cm.

garantija lv
saugus atsisk. lv