Ādas cimdi vīriešiem

Artikuls: 3OB-26-4B22-BL
Cena: 21,00 € 16,80 €
Daudzums:
Pieejamība: 1 Piegādes laiks: Turime vietoje

Papildu izvēles:


* Izmērs:

VENIPAK kurjers – preču piegāde visā Latvijā 1-2 darba dienu laikā. Sūtīšanas cena – 10 €.  Pirms sūtījuma piegādes uz norādīto adresi, kurjers sazvanās ar klientu un precizē ierašanās laiku.

OMNIVA pakomāts - preču piegāde 1-5 darba dienu laikā. Sūtīšanas cena – 3.99 €. Pasūtījums tiek nogādāts pasūtījuma noformēšanas laikā izvēlētā pakomāta atrašanās vietā. Par preces nosūtīšanu saņemsit paziņojumu savā telefonā. OMNIVA terminālā Jums būs tikai jāieved durvju sešzīmju kodu, kurš būs norādīts SMS paziņojumā.

LATVIJAS PASTS - preču piegāde 3-4 darba dienu laikā. Sūtīšanas cena – 6 €. Visi sūtījumi tiek reģistrēti un izsūtīti caur Latvijas pastu. Paziņojums par sūtījumu tiks atstāts Jūsu pastkastītē, kurā būs norādīts sūtījuma kods un atrašanās vieta.

Valstī ar šādu klimatu cimdi ir nepieciešami no septembra beigām. Lai gan cimdu galvenā funkcija ir aizsargāt rokas no aukstuma, vīrietis tos nēsā arī kā aksesuāru pie jakas vai mēteļa. Izvēlieties no plašā cimdu klāsta, un tie ir īpaši piemēroti vīriešiem, kuri brauc ar automašīnu!

  • Izgatavoti no dabīgas ādas;
  • Melnā krāsā1;
  • Bez oderes;
  • Der valkāt rudenī un pavasarī;

1Jūsu datora nostādīšanu dēļ, var mazliet atšķirties reāla preču krāsa no redzāmas bildē.

garantija lv
saugus atsisk. lv