Izvēlne
Izvēlne
Filtri
Pirkumu grozs

LIETUSSARGI

 
Iepriecinājiet savu mazuļi ar spilgtkāsainu lietussargu!
Mēs garantējam, ka daudzkrāsīgs un dekorēts lietussargs patiks katram bērnam. 
Kopš tagad arī lietus ciemā būs ļoti gaidāms!
Modelis: LG-AK-PEL-1S-BLUE
Polietilēna ūdensnecaurlaidīgs lietusmētelis. Ūdensnecaurlaidīgs, ilgs lietusmētelis ar apmetni. Pieaugušie.Sastāvs: 100% polietilēns;Plāns apmetnis ar atpogātu galvas kapuci;Izmērs - S. Katrs lietusmētelis ir atsevišķi ietīts;Zilā krāsa;Piemērots: āra aktivitātēm, koncertiem, sportam, ceļ..
8,00€
Modelis: SK1-12MH-019
Apsargājiet savu mazuli no lietus ar šo īpašu, pusautomātisko lietussargu, dekorētu ar animācijas aplikācijām!   Pusautomātiskais izplešanas mehānisms; Krāsains lietussarga kupols, rotāts ar animācijām1; Kupols izgatavots no poliestera; 8 metāla spieķi ar plastika ga..
8,50€
Modelis: SK2-AG-FS562-3
Lieliska aizsardzība jebkurā gadu laikā! Mēs Jums piedāvājam giegādāties klasisko, izturīgo lietussargu. Skaistas krāsas, kompakts, lietussargs - vislabākais ceļa biedrs un stila akcents! Automātiskais izplešanas un sakļaušanas mehānisms; Baltā krāsā, ar melniem attēliem1; Kupols ..
11,20€ 14,00€
Modelis: SK2-AG-FS562-5
Lieliska aizsardzība jebkurā gadu laikā! Mēs Jums piedāvājam giegādāties klasisko, izturīgo lietussargu. Skaistas krāsas, kompakts, lietussargs - vislabākais ceļa biedrs un stila akcents! Automātiskais izplešanas un sakļaušanas mehānisms; Rozā krāsa, rotāts sirdis1; Kupols iz..
11,20€ 14,00€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)
Produktu filtri