Ceļojumu kosmētikas soma

Artikuls: KKF-ABSQM08-3
Cena: 47,00 € 25,00 €
Daudzums:
Pieejamība: 1 Piegādes laiks: 5-7 d.d.

VENIPAK kurjers – preču piegāde visā Latvijā 1-2 darba dienu laikā. Sūtīšanas cena – 9 €.  Pirms sūtījuma piegādes uz norādīto adresi, kurjers sazvanās ar klientu un precizē ierašanās laiku.

OMNIVA pakomāts - preču piegāde 1-5 darba dienu laikā. Sūtīšanas cena – 5 €. Pasūtījums tiek nogādāts pasūtījuma noformēšanas laikā izvēlētā pakomāta atrašanās vietā. Par preces nosūtīšanu saņemsit paziņojumu savā telefonā. OMNIVA terminālā Jums būs tikai jāieved durvju sešzīmju kodu, kurš būs norādīts SMS paziņojumā.

LATVIJAS PASTS - preču piegāde 3-4 darba dienu laikā. Sūtīšanas cena – 3 €. Visi sūtījumi tiek reģistrēti un izsūtīti caur Latvijas pastu. Paziņojums par sūtījumu tiks atstāts Jūsu pastkastītē, kurā būs norādīts sūtījuma kods un atrašanās vieta.

Stilīgā, koptā Puccini kosmētikas soma no Santorini kolekcijas būs neaizstājams palīgs ikvienam, kurš novērtē ērtības un ērtības ikdienas lietošanai. Izgatavots no 100% ABS materiāla, tas nodrošinās jūsu kosmētikas drošību neatkarīgi no ceļojuma apstākļiem. Cieto, stabilo sienu dēļ modelis ir izturīgs pret triecieniem, bojājumiem un skrāpējumiem. Kosmētikas somas augšpusē ir rokturis. Iekšpusē ir nodalījums ar divām acu kabatām un spoguli, kas piestiprināts ar Velcro. Interjera otrajā pusē ir bieza gumijas josla, kas ir sadalīta trīs daļās, kas ļaus jūsu kosmētikai vienmēr būt pie rokas. Apakšējā korpusa ārpusē ir siksna, kas ļauj piestiprināt čemodānu pie rāmja. Kosmētikai ir divu gadu garantija. Izturīgs un ērts, tas veiksmīgi apmierina pat visprasīgāko klientu vajadzības. Liela cenas / kvalitātes attiecība

  • Izgatavots no 100% ABS izturīgas pret šoku;
  • Sarkans krāsa1;
  • Noņemams spogulis;
  • Aizsargājošas kājas;
  • Svars: 1.26 kg;
  • Ietilpst: 23,6l;
  • Izmēri: 26 x 29 x 20  cm2.

1Jūsu datora nostādīšanu dēļ, var mazliet atšķirties reāla preču krāsa no redzāmas bildē.
2Mērīšanas sistēma: A - augstums x B - garums x C - platums. Varama nepareizība +/- 0,5 cm.

garantija lv
saugus atsisk. lv